E36D451CPN302MDD0U
CAP ALUM 3000UF 20% 450V SCREW
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
E36D451CPN302MDD0U
E36D451CPN302MDD0U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D451CPN302MDD0U, 3000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Şasi montajı için vida terminal (screw terminals) bağlantı türüne sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışan bileşen, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. ±20% tolerans değerine sahip olan bu kondansatör, güç kaynakları, enerji depolama ve filtre uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V