E36D451CAN562MEE3U
CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D451CAN562MEE3U
E36D451CAN562MEE3U Hakkında
United Chemi-Con E36D451CAN562MEE3U, 5600µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, şasi montajı için vida terminalleri içerir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. ESR değeri 120Hz'de 47.2mOhm olup, yüksek frekans ripple akımı 19.32A @ 3kHz ve düşük frekans ripple akımı 13.8A @ 120Hz'dir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, industrial cihazlar ve filtre uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 47.2mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.32 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V