E36D401LPN392TED0N
CAP ALUM 3900UF 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D401LPN392TED0N
E36D401LPN392TED0N Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D401LPN392TED0N, 3900 µF kapasitansına ve 400V nominal voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, vidalı terminal bağlantılı şasiye monte tipi tasarımı endüstriyel uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. -10%, +50% tolerans aralığında üretilmiştir. Ürün şu anda üretim dışı (Obsolete) konumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 400 V