E36D401LPN392TED0M
CAP ALUM 3900UF 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D401LPN392TED0M
E36D401LPN392TED0M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D401LPN392TED0M, 3900 µF kapasitansına ve 400 V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Screw Terminals paketlemesinde sunulan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Gövde sıcaklığında 85°C'de 2000 saat yaşam süresi ile çalışır. -40°C ile 85°C arasında işletme sıcaklığı aralığında kullanılabilir. Chassis mount montaj tipi ile güç kaynakları, şarj devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bir kondansatördür. Polar yapısıyla doğru kutup bağlantısı gerekli olup, ±10% / +50% tolerans özelliğine sahiptir. Ürün artık üretilmemektedir (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 400 V