E36D401LPN222TE92U
CAP ALUM 2200UF 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D401LPN222TE92U
E36D401LPN222TE92U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D401LPN222TE92U, 2200 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount tipinde montajı sağlayan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 85°C'de 2000 saat yaşam süresine sahiptir. Radial can paketlemesi ve ±10%, +50% tolerans değerleriyle güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında etkin çözüm sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 400 V