E36D401HPN682TEE3U
CAP ALUM 6800UF 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D401HPN682TEE3U
E36D401HPN682TEE3U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D401HPN682TEE3U, 6800 µF kapasitans değerine ve 400V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, vida terminalli kasa türü ile şasi montajı için tasarlanmıştır. -40°C ile +85°C arasında çalışan bu kondansatör, 2000 saat ömrü 85°C sıcaklıkta garantilenmektedir. 27.1 mOhm ESR değeri ile 120 Hz'de ölçülen düşük seri dirençli yapısı, 3 kHz'de 21.294 A ve 120 Hz'de 15.21 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik sistemlerinde kullanılmaktadır. ±10%/+50% tolerans aralığı ile sağlanmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 27.1mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 21.294 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.21 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 400 V