E36D401HPN611TAA5M
CAP ALUM 610UF 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D401HPN611TAA5M
E36D401HPN611TAA5M Hakkında
United Chemi-Con üretimi E36D401HPN611TAA5M, 610µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount radial can tipinde screw terminals ile bağlantı sağlar. -40°C ile +85°C arası çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi verir. ±10%/-50% tolerans değerleri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Eski teknoloji ürün olup, stok durumunda sınırlılık olabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 610 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 400 V