E36D401HPN252TEM9M
CAP ALUM 2500UF 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D401HPN252TEM9M
E36D401HPN252TEM9M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D401HPN252TEM9M, 2500 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltaj ile güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel uygulamalarda genel amaçlı kullanım için tasarlanmıştır. Screw terminal bağlantısı ile şasi montajına uygun olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Radial, can tipinde kasa ile sağlam mekanik bağlantı sağlar. ±10%/-50% tolerans değeriyle sertifikeli bir komponenttir. Parça durumu obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 2500 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 400 V