E36D401HPN152TCA5U
CAP ALUM 1500UF 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D401HPN152TCA5U
E36D401HPN152TCA5U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D401HPN152TCA5U, 1500 µF kapasitans ve 400 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipinde screw terminal bağlantı yapısına sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. Chassis mount tipi montaj seçeneğiyle endüstriyel ve profesyonel elektrik cihazlarına entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 400 V