E36D401HPN113TEH0U
CAP ALUM 11000UF 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D401HPN113TEH0U
E36D401HPN113TEH0U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D401HPN113TEH0U, 11000 µF kapasitans değerine ve 400V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can tipi kasa ile screw terminals bağlantı özelliğine sahiptir. Chassis mount tipinde tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi vardır. ±10%, +50% tolerans aralığında üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynağı filtresi, enerji depolama ve sinyal işleme devrelerinde kullanılabilir. Polar yapısı nedeni ile kutup yönü dikkate alınarak devreye entegre edilmelidir.
Applications General Purpose
Capacitance 11000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 400 V