E36D401HPN103TEM9N
CAP ALUM 10000UF 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D401HPN103TEM9N
E36D401HPN103TEM9N Hakkında
United Chemi-Con üretimi E36D401HPN103TEM9N, 10000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile tasarlanan bu komponent, chassis mount tipi vida terminal bağlantıya sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilmektedir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. Radial, Can tipinde kasa ile üretilmiş olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Kapasitans toleransı -10%, +50% aralığındadır. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 400 V