E36D401HLS472MEA5M
CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D401HLS472MEA5M
E36D401HLS472MEA5M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D401HLS472MEA5M, 4700 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Şasi montajı için vida terminalli radyal kutulu paket ile sunulmaktadır. 120Hz'de 38.8 mOhm ESR değerine sahip olan bu kondansatör, 3 kHz'de 15.484 A ve 120 Hz'de 11.06 A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresi belirtilmiştir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Yüksek voltaj güç kaynakları, filtering ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 38.8mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15.484 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11.06 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V