E36D401HLN222TE92U
CAP ALUM 2200UF 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D401HLN222TE92U
E36D401HLN222TE92U Hakkında
United Chemi-Con üretimi E36D401HLN222TE92U, 2200 µF kapasitanslı, 400 V rated voltage ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminali (screw terminals) ile chassis mount montajına uygun olan bu kondansatör, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. Toleransı -10%, +50% olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı nedeniyle doğru polarite ile bağlanması gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 400 V