E36D401CSS472MF96U
CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D401CSS472MF
E36D401CSS472MF96U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D401CSS472MF96U, 4700 µF kapasitansına ve 400V nominal voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, teneke kutu tip gövdesi ile screw terminal bağlantısına sahip olup, chassis mount uygulamalarına uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 85°C'de 2000 saat ömrü belirtilen bu kondansatör, ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılan polar bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V