E36D401CPN302TDD0U
CAP ALUM 3000UF 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D401CPN302TDD0U
E36D401CPN302TDD0U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D401CPN302TDD0U, 3000 µF kapasitansına ve 400 V rated voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminals ile chassis mount tipi bağlantı sağlayan bu komponentin çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 85°C arasındadır. 85°C'de 2000 saat ömür süresi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Polar yapısı ve -10%, +50% toleransı ile güç kaynakları, AC/DC konvertörler ve enerji depolama devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 400 V