E36D401CDS472MEA5M
CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D401CDS472MEA5M
E36D401CDS472MEA5M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D401CDS472MEA5M, 4700 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal gerilim ile tasarlanmış bu komponent, chassis mount tipi vida terminalleri ile monte edilir. Geniş işletme sıcaklık aralığında (-40°C ~ 85°C) çalışabilen bu kondansatör, 38.8mOhm ESR değerine (120Hz'de) ve 15.484A ripple akımı kapasitesine (3kHz'de) sahiptir. 2000 saat ömür garantisi 85°C sıcaklıkta sağlanır. ±20% tolerans ile sunulan kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılmaktadır. Şu anda üretimi durdurulmuş durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 38.8mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15.484 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11.06 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V