E36D401CAS472MEA5U
CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D401CAS472MEA5U
E36D401CAS472MEA5U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D401CAS472MEA5U, 4700 µF kapasitansla tasarlanmış bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj değeri ile güç kaynakları, invertörler ve yüksek voltaj uygulamalarında kullanılıma uygun olan bu komponent, 38.8mOhm ESR değeri sayesinde düşük dirençli performans sunar. Screw terminal bağlantısı ile panel montajında pratiklik sağlar. -40°C ile +85°C arasında çalışabilen komponent, 120 Hz'de 11.06 A ve 3 kHz'de 15.484 A ripple akım yeteneğine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 38.8mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15.484 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11.06 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V