E36D400MLS104VEA5M
CAP ALUM 100000UF 40V SCREW
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
E36D400MLS104VEA5M
E36D400MLS104VEA5M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D400MLS104VEA5M, 100000 µF kapasitansa ve 40V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Screw Terminals paket tipinde tasarlanan bu komponentin -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 85°C'de 2000 saat yaşam süresine sahiptir. Chassis mount tipinde monte edilen kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Kapasitans toleransı -10%, +20% aralığındadır. Polar yapıda olan bu komponentin üretim statüsü obsolete (kullanımdan kaldırılmıştır).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +20%
Voltage - Rated 40 V