E36D400LPN763TEE3N
CAP ALUM 76000UF 40V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D400LPN763TEE3N
E36D400LPN763TEE3N Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D400LPN763TEE3N, 76000 µF kapasitans ve 40V nominal gerilim değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can tipinde vida terminalli (screw terminals) chassis mount yapısına sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplandırma ile kullanılmalıdır. Tolerans değeri -10%, +50% arasındadır. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. Not: Bu ürün üretimi durdurulmuş (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 76000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 40 V