E36D400LPN582UA79N
CAP ALUM 5800UF 40V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D400LPN582UA79N
E36D400LPN582UA79N Hakkında
United Chemi-Con üretimi E36D400LPN582UA79N, 5800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 40V nominal gerilim ile tasarlanmış olan bu komponent, chassis mount tipi vida terminalli radyal kutuda sunulmaktadır. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür garantisi sağlar. Polarize kondansatör olarak genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Toleransı -10%, +75% aralığındadır. Parça durumu şu anda üretilmemektedir (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 5800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 40 V