E36D400LPN403UCA5M
CAP ALUM 40000UF 40V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D400LPN403UCA5M
E36D400LPN403UCA5M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D400LPN403UCA5M, 40000 µF kapasitansı ve 40V değerlendirilmiş gerilimi olan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısına sahip radial can pakette sunulan bu polarize kondansatör, chassis mount uygulamaları için tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasındaki çalışma sıcaklık aralığında 2000 saat ömür süresi garantisi sunar. Endüstriyel güç kaynakları, ses sistemleri ve genel amaçlı uygulamalarda filtreleme ve enerji depolama işlevleri görmesi için uygundur. Toleransı -10%, +75% olup, komponentin ürün durumu kullanımdan kaldırılmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 40000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 40 V