E36D400LPN373TAB7N
CAP ALUM 37000UF 40V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D400LPN373TAB7N
E36D400LPN373TAB7N Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D400LPN373TAB7N, 37000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 40V nominal gerilim değerine sahip bu komponentin işletme sıcaklık aralığı -40°C ile 85°C arasındadır. Chassis mount tipi vida terminal bağlantısı ile döşeme üzerine sabitlenmektedir. 85°C'de 2000 saat ömür değerine sahip bu kondansatör, ±10%, +50% tolerans oranlarına uygun olarak üretilmiştir. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplama ile bağlanmalıdır. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Üretici tarafından kullanımdan kaldırılmış (obsolete) bir modeldir.
Applications General Purpose
Capacitance 37000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 40 V