E36D400LPN333TC92M
CAP ALUM 33000UF 40V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D400LPN333TC92M
E36D400LPN333TC92M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D400LPN333TC92M alüminyum elektrolitik kondansatördür. 33000 µF kapasitans değeri ve 40 V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Chassis mount montajı ile sabit kuruluma uygun olup, screw terminal bağlantısı sağlamaktadır. -40°C ile +85°C arasında çalışmaya ve 85°C'de 2000 saatlik ömür özelliğine sahiptir. Radial can paket tipinde tasarlanmıştır. Toleransı -10%, +50% aralığındadır. Endüstriyel ve ticari güç kaynağı uygulamalarında filtre ve depolama amaçlı kullanım için tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 40 V