E36D400LPN203UCA5M
CAP ALUM 20000UF 40V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D400LPN203UCA5M
E36D400LPN203UCA5M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D400LPN203UCA5M, 20000 µF kapasitans değerine ve 40V rated voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Screw Terminals paketlemesi ile chassis mount uygulamalarına uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilen bu kondansatör, 85°C'de 2000 saat yaşam süresine sahiptir. Polar yapısı ve -10%, +75% tolerans değerleriyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanım için tasarlanmıştır. Screw terminal bağlantısı sayesinde kolay ve güvenli montaj sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 20000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 40 V