E36D400HPN223UDA5M
CAP ALUM 22000UF 40V SCREW
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
E36D400HPN223UDA5M
E36D400HPN223UDA5M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D400HPN223UDA5M, 22000 µF kapasitansı ve 40V rated voltaj ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantıya sahip chassis mount tipi bu bileşen, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 85°C) kullanılabilir. 85°C'de 2000 saat yaşam süresi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel cihazlarda filtreleme ve depolama uygulamalarında kullanılır. Radial can yapısındaki bu kondansatör, -10% +75% tolerans ile sunulmaktadır. Bileşen obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 40 V