E36D400HPN223TC79U
CAP ALUM 22000UF 40V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D400HPN223TC79U
E36D400HPN223TC79U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D400HPN223TC79U, 22000 µF kapasitansa ve 40V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, screw terminal kuruluşu ile şasi montajı için tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında -10%, +50% toleransla kararlı performans sunar. 85°C'de 2000 saat yaşam süresi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve düşük frekanslı uygulamalarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 40 V