E36D400HPN123TC54U
CAP ALUM 12000UF 40V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D400HPN123TC54U
E36D400HPN123TC54U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D400HPN123TC54U, 12000 µF kapasitans ve 40V nominal gerilim ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi kasa ve vida terminalleri ile chassis mount uygulamaları için uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömüre sahiptir. -10%, +50% tolerans aralığında üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 40 V