E36D400HPN123TC54N
CAP ALUM 12000UF 40V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D400HPN123TC54N
E36D400HPN123TC54N Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D400HPN123TC54N, 12000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 40V rated voltajda çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Screw terminal bağlantısına sahip chassis mount tipi yapısıyla, endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömrü bulunmaktadır. Radial, can paket tipidir. Kapasite toleransı -10%, +50% aralığındadır. Not: Bu ürün üretimi durdurulmuş (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 40 V