E36D400HPN103TA67N
CAP ALUM 10000UF 40V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D400HPN103TA67N
E36D400HPN103TA67N Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D400HPN103TA67N, 10000 µF kapasitanslı ve 40V nominal voltajda çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, screw terminal paketlemesiyle şasi montajı için tasarlanmıştır. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür süresi özelliğine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, kontrol devreleri ve endüstriyel elektronik cihazlarda filtreleme ve enerji depolamada kullanılan bir bileşendir. Toleransı -10%, +50% olarak belirlenmiştir. Part Status olarak Obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 40 V