E36D3B1HPN153MEM9U
CAP ALUM 15000UF 20% 315V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D3B1HPN153MEM9U
E36D3B1HPN153MEM9U Hakkında
United Chemi-Con üretimi E36D3B1HPN153MEM9U, 15000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 315V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans ve 2000 saat ömür (85°C'de) özellikleri vardır. Vida terminalli radyal kasa tasarımı ile şasi montajı için uygun olup, -40°C ile +85°C arasında çalışmaya elverişlidir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, aydınlatma sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılan bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V