E36D351LPN681TA92U
CAP ALUM 680UF 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D351LPN681TA92U
E36D351LPN681TA92U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D351LPN681TA92U, 680 µF kapasitanslı ve 350 V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial can tipi kasa ile sunulan bu kondansatör, vida terminalleri aracılığıyla chassis'e montajlanmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik cihazlarda kullanım için tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen ve 85°C'de 2000 saatlik ömre sahip bu komponent, polar yapısı nedeniyle doğru kutuplama ile takılmalıdır. -10% ile +50% aralığında toleransa sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 350 V