E36D351LPN681TA92N
CAP ALUM 680UF 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D351LPN681TA92N
E36D351LPN681TA92N Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D351LPN681TA92N, 680 µF kapasitans ve 350 V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için tasarlanmış, vida terminal bağlantısı ile equipmanlarına kurulur. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında, 2000 saat ömür garantisine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve ses sistemlerinde kullanılan bu polar kondansatör, -10% / +50% tolerans değerine sahiptir. Lütfen dikkat: Bu ürün artık üretimi durdurulmuş (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 350 V