E36D351LPN472TEA5U
CAP ALUM 4700UF 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D351LPN472TEA5U
E36D351LPN472TEA5U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D351LPN472TEA5U, 4700 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal gerilim ile tasarlanmıştır ve şasi monte tipi vida terminal bağlantı şekline sahiptir. -40°C ile 85°C arasında işletilmek üzere tasarlanmış olup, 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresi garantisine sahiptir. 41.7 mOhm ESR değeri ile güç kaynakları, inverterler ve endüstriyel uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Düşük frekansta 11.06 A ve yüksek frekansta 15.484 A ripple akım taşıyabilir. Kapasitans toleransı -10% ile +50% arasındadır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 41.7mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15.484 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11.06 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 350 V