E36D351LPN471TA67N
CAP ALUM 470UF 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D351LPN471TA67N
E36D351LPN471TA67N Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D351LPN471TA67N, 470 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltage ile endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun olan bu bileşen, vida terminalli şasi montajı destekler. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 2000 saat ömür süresine sahiptir. 120 Hz'de 379 mOhm ESR değeri ve 3 kHz'de 2.674 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde uygulanabilir. Radial can paket tasarımı ve polar yapısı, güvenli ve etkin montaj sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 379mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.674 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.91 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 350 V