E36D351LPN392TE92N
CAP ALUM 3900UF 350V SCREW
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
E36D351LPN392TE92N
E36D351LPN392TE92N Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D351LPN392TE92N, 3900 µF kapasitansı ve 350V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminal bağlantısına sahip radyal, silindirik kasa şeklinde sunulmaktadır. 120Hz'de 49.9mOhm ESR değerine ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 85°C'de 2000 saat ömür süresi belirtilmiştir. 120Hz'de 9.54A ve 3kHz'de 13.356A ripple akım kapasitesine sahiptir. Endüstriyel cihazlar, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında kullanılabilir. Ürün şu anda üretimi durdurulmuş durumda olup, mevcut stok için kontrol edilmelidir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 49.9mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.356 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.54 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 350 V