E36D351LPN392TE92M
CAP ALUM 3900UF 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D351LPN392TE92M
E36D351LPN392TE92M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D351LPN392TE92M, 3900 µF kapasitansı ve 350V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı ile chassis mount tipi uygulamalar için tasarlanmıştır. 49.9 mOhm ESR değeri ile 120 Hz'de işletim gösterir. Düşük frekans ripple akımı 120 Hz'de 9.54 A, yüksek frekans ripple akımı 3 kHz'de 13.356 A kapasitesidir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahip olup, 85°C'de 2000 saatlik ömür beklentisi vardır. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, -10% / +50% tolerans ile üretilmiştir. Şu anda üretimi durdurulmuş (Obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 49.9mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.356 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.54 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 350 V