E36D351LPN332TDB7N
CAP ALUM 3300UF 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D351LPN332TDB7N
E36D351LPN332TDB7N Hakkında
United Chemi-Con üretimi E36D351LPN332TDB7N, 3300 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltaj ile tasarlanmış olan bu komponent, chassis mount tipi vida terminalleri ile mekanik olarak sabitlenebilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sağlar. Radial, kutular tarzında paket yapısına sahip polar kondansatördür. Genel amaçlı endüstriyel uygulamalarda, güç kaynakları, doğrultma devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılır. Toleransı -10%, +50% olup, şu anda ürün yaşam döngüsü bakımından obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 350 V