E36D351LPN102MAA5U
CAP ALUM 1000UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D351LPN102MAA5U
E36D351LPN102MAA5U Hakkında
United Chemi-Con üretimi E36D351LPN102MAA5U, 1000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltaj ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount montajına uygun olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C işletme sıcaklık aralığında çalışır. 2000 saatlik ömrü 85°C'de tasarlanmış olup, ±20% tolerans ile üretilmiştir. ESR değeri 120Hz'de 178mOhm, ripple akım kapasitesi 3kHz'de 4.774A ve 120Hz'de 3.41A'dir. Polar yapısı nedeni ile doğru polarite ile bağlanması gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 178mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.774 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.41 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V