E36D351HPN822MEE3M
CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D351HPN822MEE3M
E36D351HPN822MEE3M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D351HPN822MEE3M, 8200µF kapasitansı ve 350V nominal gerilimi ile güç kaynakları, doğrultmaçlar ve enerji depolama uygulamalarında kullanılan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminali ile sağlanan bu bileşen, 120Hz'de 25.1mOhm ESR değerine ve 16.7A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile belirtilen kondansatör, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömrü garantilenmektedir. Endüstriyel ve tüketici elektronikleri uygulamalarında genel amaçlı kullanım için tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 25.1mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 23.38 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V