E36D351HPN471MC48M
CAP ALUM 470UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D351HPN471MC48M
E36D351HPN471MC48M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D351HPN471MC48M, 470 µF kapasitans ve 350V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount tipi uygulamalar için tasarlanmıştır. ±20% tolerans, 390mOhm ESR @ 120Hz, 2.884 A ripple current @ 3 kHz ve 2.06 A ripple current @ 120 Hz özelliklerine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına uygun olan bu komponentin ömrü 85°C'de 2000 saattir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtering ve energy storage gibi alanlarda kullanılan polar elektrolitik kondansatördür. Mevcut durumu itibariyle obsolete konumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 390mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.884 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.06 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V