E36D351HPN292TEE3M
CAP ALUM 2900UF 350V SCREW
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
E36D351HPN292TEE3M
E36D351HPN292TEE3M Hakkında
United Chemi-Con üretimi E36D351HPN292TEE3M, 2900 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal voltaj ile şasi montajlı uygulamalarda kullanılan radyal, vida terminal bağlantılı bir bileşendir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 85°C'de 2000 saat ömür süresi sunmaktadır. Genel amaçlı güç kaynağı, filtre ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. Toleransı -10%, +50% olarak belirlenmiştir. Ürün yaşadanmış (obsolete) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2900 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 350 V