E36D351HPN261TA79N
CAP ALUM 260UF 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D351HPN261TA79N
E36D351HPN261TA79N Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D351HPN261TA79N, 260 µF kapasitanslı ve 350 V rated voltajda alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis monte edilmeye uygun olan bu komponentin çalışma sıcaklığı -40°C ile 85°C arasında değişmektedir. 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. Radial can paketlemesi ile sunan bu polarize kondansatör, kapasitans toleransı -10% ile +50% arasındadır. Artık üretilmeyen (obsolete) bu modelin yerinde modern alternatifler tercih edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 260 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 350 V