E36D351HPN222TCB7M
CAP ALUM 2200UF 350V SCREW
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
E36D351HPN222TCB7M
E36D351HPN222TCB7M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D351HPN222TCB7M, 2200µF kapasitanslı ve 350V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipine ve chassis mount montaj şekline sahip olan bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, güç dönüştürücüler ve filtreleme devrelerinde kullanılır. Kutup (+/-) ayrımı gerektiren polar bir kondansatördür. Kapasitans toleransı -10%, +50% oranındadır. Ürün revize edilmiş (obsolete) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 350 V