E36D351HPN102MC67U
CAP ALUM 1000UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D351HPN102MC67U
E36D351HPN102MC67U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D351HPN102MC67U, 1000µF kapasitansına ve 350V dereceli gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, vida terminal bağlantılı şasi montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığına sahiptir. 85°C'de 2000 saatlik çalışma ömrüne ve 120Hz'de 180mOhm ESR değerine sahiptir. 3kHz'de 4.69A ve 120Hz'de 3.35A ripple akım taşıyabilmektedir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında genel amaçlı olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 180mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.69 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.35 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V