E36D351CPN122UDE3N
CAP ALUM 1200UF 350V SCREW
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
E36D351CPN122UDE3N
E36D351CPN122UDE3N Hakkında
United Chemi-Con üretimi E36D351CPN122UDE3N, 1200µF kapasitansı ile 350V nominal gerilim değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, vida terminal bağlantılı şasiye monte tipi paketlemesi ile endüstriyel uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve genel amaçlı devre tasarımlarında kullanıma uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±10% / +75% tolerans aralığında üretilmiştir. Ürün artık üretilmemektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 350 V