E36D350LPN393TC79M
CAP ALUM 39000UF 35V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D350LPN393TC79M
E36D350LPN393TC79M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D350LPN393TC79M, 39000 µF kapasitansı ve 35V nominal voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminalli radyal konfigürasyonda sunan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile +85°C arasında çalışabilme kapasitesine sahip olup, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Chassi montajı için uygun olan kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve DC uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Toleransı -10%, +50% aralığındadır. Ürün artık üretilmemektedir (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 39000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 35 V