E36D350LPN103TA54U
CAP ALUM 10000UF 35V SCREW
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
E36D350LPN103TA54U
E36D350LPN103TA54U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D350LPN103TA54U, 10000 µF kapasitans ve 35V rated voltage ile tasarlanan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can kasa tipinde vida terminal bağlantısı ile Chassis Mount montajı sağlayan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen komponent, 85°C sıcaklıkta 2000 saat lifetime garanti eder. Kapasitans toleransı -10%, +50% aralığında olup, kutuplu yapısı nedemen polarite gözetilerek kullanılmalıdır. Aktif üretim durumundadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 35 V