E36D350HPN403UD92M
CAP ALUM 40000UF 35V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D350HPN403UD92M
E36D350HPN403UD92M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D350HPN403UD92M, 40000 µF kapasitans ve 35V rated voltage değerine sahip chassis mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminals bağlantı tipine sahip bu komponentin çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 85°C arasında değişmektedir. 85°C sıcaklıkta 2000 saat yaşam süresine sahip olan kondansatör, -10%/+75% tolerans değeriyle general purpose uygulamalarda kullanılır. Polar yapısı sayesinde AC ve DC devrelerinde uygun şekilde uygulanabilir. Şu anda üretim dışı (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 40000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 35 V