E36D350HPN223MC48M
CAP ALUM 22000UF 20% 35V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D350HPN223MC48M
E36D350HPN223MC48M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D350HPN223MC48M, 22000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, vidali terminal bağlantısı ile şasi montajına uygundur. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerine sahip olan kondansatör, 120Hz'de 22.4mOhm ESR değerine ve 3kHz'de 6.048A ripple akım taşıyabilme kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışan kondansatör, 85°C'de 2000 saat yaşam süresi garanti edilir. Güç kaynakları, filtreleme, voltaj düzenleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. Parça durumu discontinued olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 22.4mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.048 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.32 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V