E36D350HPN184MDA5M
CAP ALUM 180000UF 20% 35V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D350HPN184MDA5M
E36D350HPN184MDA5M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D350HPN184MDA5M, 180000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile tasarlanan bu bileşen, güç kaynakları, endüstriyel uygulamalar ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılır. Şase montajı için vida terminalli radyal kutulu tasarımı bulunmaktadır. 6.7mOhm ESR değeri ve 120Hz'de 15.68A ripple current kapasitesi ile güç filtreleme uygulamalarında kullanılmaya uygun olup, -40°C ile 85°C arasında çalışır. 85°C'de 2000 saatlik ömrü garanti edilmektedir. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 180000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6.7mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 21.952 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.68 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V